STYLIZACJA BRWI

STYLIZACJA BRWI


REKONSTRUKCJA BRWI

REKONSTRUKCJA BRWI

cena: 800 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Zabieg trójwymiarowej rekonstrukcji brwi powstał z myślą o kobietach, które nie mogą cieszyć się naturalnie pełnymi łukami brwiowymi. To idealne rozwiązanie dla klientek dla których efekt henny brwi

jest zbyt krótkotrwały natomiast makijaż permanentny jest zbyt radykalnym rozwiązaniem. Rekonstrukcja brwi to również idealna opcja na wielkie wyjścia czy wyjazdy. Doklejone włoski są nie do odróżnienia od naturalnych efekt utrzymuje się ok 2 tyg.

*możliwość wykupienia dodatkowego dnia szkoleniowego w cenie 600 zł. Pod okiem instruktora kursant wykona około 2-3 zabiegów rekonstrukcji brwi na modelkach tak by nabrać wprawy i pewności podczas wykonywania zabiegu. 

HENNA I REGULACJA

HENNA I REGULACJA BRWI I RZĘS

cena: 400 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Szkolenie z zakresu pielęgnacji i stylizacji delikatnej okolicy oczu. Nauka prawidłowej aplikacji henny na brwi i rzęsy oraz różne technik regulacji łuku brwiowego. Umiejętności te są niezbędne w każdym salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Ponad to na szkoleniu kursantki uczą się etapów demakijażu, masażu okolic oczu i zasad drenażu limfatycznego.

MICROBLADING

MICROBLADING - MAKIJAŻ PERMANENTNY METODĄ WŁOSA

cena: 2000 pln

czas szkolenia: 2 dni

Makijaż permanentny metoda piórkowa to obecnie jeden z najbardziej popularnych zabiegów pigmentacji brwi. Wykonuje się go przy użyciu sterylnych jednorazowych piórek. makijaż wykonany ta metodą pozwala na wykonane bardzo naturalnych brwi, zrekonstruowane włoski do złudzenia przypominają naturalne łuki brwiowe.

*możliwość wykupienia dodatkowego dnia szkoleniowego w cenie 800 zł. Pod okiem instruktora kursant wykona około 3-4 zabiegi pigmentacji brwi na modelkach tak by nabrać wprawy i pewności podczas wykonywania zabiegu.Wszystkie dostępne rodzaje szkoleńWasze opinie

Sylwia A. - 13.08.2017

Super jestem bardzo zadowolona ze szkolenia. Kinga posiada ogromna wiedze ktora chetnie przekazuje, przesympatyczna osoba, miła atmosfer poprostu nic dodac nic ujac z przyjemnoscia wroce na nastepne szkolenia.POLECAM!!!!

Michalina Sz. - 16.06.2017

Polecam szkolenia! profesjonalne podejście dokładność cierpliwość zespół super. Teoria praktyka masz milion pytań dziewczyny mają milion odpowiedzi polecam gorąco następne szkolenie tylko u Was

Będzie nam bardzo miło umieścić tu Twoją opinię. Napisz do nas.