Newsy


POWITANIE WIOSNY

Drogie Panie! Wiosna zbliża się wielkimi krokami. By ją odpowiednio przywitać przygotowaliśmy dla was cudowną, wiosenną promocję!!!

Odwiedźcie nas w dniach 21/22 marca, przyprowadźcie ze sobą koleżankę siostrę lub mamę -osobę która nigdy wcześniej u nas nie była i cieszcie się obie 50% rabatem na nasze usługi. Taka oferta może się już nie powtórzyć więc musisz koniecznie z niej skorzystać!!!
*oferta dotyczy usług tj:
-stylizacja rzęs
-manicure hybryda/ żel
-strzyżenie damskie z pielęgnacją
-koloryzacja włosów

JESIENNE ZABIEGI EKSFOLIACJI KWASAMI

Eksfoliacja kwasami jest waszym ulubionym jesiennym zabiegiem. Kwasy sprawdzają się przy terapii cery trądzikowej, niwelowaniu zmarszczek, rozjaśnianiu przebarwień. Szybkie i trwałe rezultaty są znakomitą alternatywą dla bolesnych i inwazyjnych zabiegów, a oferowane mieszanki kwasów dają możliwość tworzenia indywidualnego programu dla każdej skóry. Przygotowałyśmy w LashBar wspaniała niespodziankę dla naszych klientek: po serii 6 zabiegów otrzymacie specjalistyczny krem Purles o wartości 110 zł który podtrzyma i spotęguje efekty pozabiegowy. Koszt zabiegu twarz, szyja, dekolt 150pln. Zapraszamy do zapisów

Majowa Pedicurowa Promocja w LashBar

Odkrywamy stopy na wionę :) Pełny pedicure hybrydowy Essie 99 pln zamiast 140 pln Zapraszamy do LashBar

Świąteczne pakiety THALGO już w sprzedaży

Przyjmujemy zamówienia na świąteczne pakiety!! możecie je dostać u nas w salonie lub zamówić bezpośrednio do domu w sklepie internetowy thalgo  korzystając ze specjalnego kodu. Polecamy i zapraszamy 

Złoty zabieg liftingująco- rozświetlający w jesiennej promocji

W październiku zabieg Gold& Pearls  w wyjątkowej cenie 100 pln (cena regularna 150 pln) Zabieg na bazie kawioru, złata i pereł. Kawior stanowi niekończące się bogactwo witamin A, B i D, pierwiastków śladowych oraz aminokwasów, jest kluczowym składnikiem intensyfikującym regenerację komórek. Perły to składnik redukujący zmarszczki i rozświetlający skórę. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, ujędrniona, promienieje oprószona drobinkami złota.


GRUDNIOWE TERMINY

Drogie klientki prosimy o umawianie grudniowych terminów  z wyprzedzeniem. Najlepiej zrobić to już dziś! grafik zapełnia się nieubłaganie a liczba miejsc jest ograniczona.