KOSMETYKA PROFESJONALANA

MIKRODERMABRAZJA

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA I KORUNDOWA

cena: 450 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Mikrodermabrazja to profesjonalny, mechaniczny peeling polegający na złuszczania naskórka warstwami poprzez oddziaływanie na naskórek głowicą pokrytą mikrokryształkami diamentu lub korundem. Spektakularne efekty tego zabiegu sprawiły, że cieszy się on olbrzymim powodzeniem i uznaniem klientek. Szkolenie przygotowuje do profesjonalnego wykonywania zabiegów z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzenia kosmetycznego.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pragną poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności praktyczne, pozwalające na wprowadzenie innowacyjnych metod będących alternatywą do zabiegów tradycyjnych. Mikrodermabrazja może być wprowadzona do oferty jako osobny zabieg lub jako uzupełnienie i uatrakcyjnienie tradycyjnych zabiegów kosmetycznych.
KAWITACJI I ULTRADŹWIĘKI

PEELINGU KAWITACYJNY I ULTRA DŹWIĘKI

cena: 450 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Peeling kawitacyjny to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling ultradźwiękowy działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, w widoczny sposób skóra jest odnowiona i odświeżona.
Ultradźwięki - dzięki zastosowaniu fal ultradźwiękowych uzyskujemy zmiękczenie naskórka, przyspieszenie wchłaniania preparatów kosmetycznych, zwiększenie metabolizmu i krążenia, delikatne stymulowanie systemu nerwowego i komórek, zmianę przepuszczalności błony komórkowej. Poprawiają równowagę PH w tkance skóry, działają bakteriobójczo.
Wasze opinie

Edyta G. - 27.07.2017

Szkolenie u Kingi to czysta przyjemność i duża dawka wiedzy!!! już planuje następne szkolenie w Lash Bar Polecam

Będzie nam bardzo miło umieścić tu Twoją opinię. Napisz do nas.