DŁONIE I STOPY

MANICURE KLASYCZNY

MANICURE KLASYCZNY I SPA

cena: 400 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Szkolenie z zakresu wykonywania profesjonalnego manicure jest dedykowane dla osób początkujących jak i dla kosmetyczek i fryzjerek chcących podnieść swoje kwalifikacje. Podczas szkolenia kursantki w teorii i praktyce poznają techniki:
manicure klasyczny (cążkowy)
manicure biologiczny
manicure francuski
manicure SPA
zabieg pielęgnacji dłoni
MANICURE HYBRYDOWY

MANICURE HYBRYDOWY

cena: 500 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Manicure hybrydowy to prawdziwa innowacja. Dzięki nowej formule lakiero-żelu można uzyskać trwały efekt pięknie polakierowanych paznokci bez szkody dla naturalnej płytki. Zabieg zajmuje niewiele więcej czasu niż tradycyjny manicure a tego trwałość to 2-4 tygodnie. Podczas szkolenia kursantki w teorii i praktyce poznają technik:

manicure klasyczny

manicure hybrydowy w kolorze

manicure hybrydowy french

usuwanie lakieru-żelu
MANICURE ŻELOWY

PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI METODA ŻELOWA

cena: 800 pln

czas szkolenia: 2 dni

Szkolenie z zakresu stylizacji i przedłużania żelem przygotowuje do zawodu przyszłych stylistów paznokci.To najbardziej popularna i trwała technika stylizacji płytki ciesząca się niesłabnącym powodzeniem wśród klientek. Podczas szkolenia kursantki w teorii i praktyce poznają techniki: przedłużanie paznokci na tipsie/ formie

żelowania naturalnej płytki

korekta paznokci żelowych

usuwania masy żelowej

żelowanie paznokci w kolorze

żelowanie paznokci techniką french

*Możliwość dokupienia dodatkowego dnia szkoleniowego w cenie 500 zł. Pod okiem instruktora kursant wykona 3 dodatkowe stylizacje paznokci tak by nabrać większej wprawy i pewności siebie podczas wykonywania usługi.
PEDICURE KLASYCZNY/SPA

PEDICURE KLASYCZNY/ SPA

cena: 800 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Szkolenie uczy od podstaw, profesjonalnego wykonywania zabiegów pedicure w sposób tradycyjny orza zabiegów pielęgnacji stóp.

*Możliwość dokupienia dodatkowego dnia szkoleniowego w cenie 500 zł. Pod okiem instruktora kursant wykona 3 dodatkowe zabiegi pedicure tak by nabrać większej wprawy i pewności siebie podczas wykonywania usłgi.
PEDICURE HYBRYDOWY/FREZARKOWY

PEDICURE HYBRYDOWY/ FREZARKOWY

cena: 800 pln

czas szkolenia: 1 dzień

Szkolenie dla osób znających zasady wykonywania tradycyjnego pedicure pozwala podnieść swoje kwalifikacje, poszerzyć ofertę o hybrydowe lakierowanie paznokci u stóp, oraz przyspieszyć czas pracy dzięki użyciu frezarki.

Możliwość dokupienia dodatkowego dnia szkoleniowego w cenie 500 zł. Pod okiem instruktora kursant wykona 3 dodatkowe zabiegi pedicure tak by nabrać większej wprawy i pewności siebie podczas wykonywania usługi.
NAIL MASTER STYLIZACJA PAZNOKCI WSZYSTKIMI METODAMI

NAIL MASTER: STYLIZACJA PAZNOKCI WSZYSTKIMI METODAMI

cena: 2200 pln

czas szkolenia: 5 dni

Szkolenie umożliwiające pozyskanie nowego, kompletnego zawodu w bardzo popularnej i pożądanej na rynku pracy dziedzinie stylizacji paznokci.Duża ilość godzin praktycznych i ćwiczeń na modelkach pozwala na podjęcie pracy i wykonywanie usług zaraz po zakończeniu szkolenia.

Podczas szkolenia kursantki uczą się wszystkich technik pielęgnacji i stylizacji paznokci tj :

manicure francuski

manicure klasyczny

manicure Spa,

manicure hybrydowy

przedłużanie paznokci metodą żelową na tipsie/ formie

korekta paznokci żelowych

zabiegi pielęgnacji dłoni

praca z frezarką  
Wasze opinie

Beata L. - 20.07.2017

Szkolenie prowadzone przez bardzo miłą, sympatyczną i doświadczoną osobę czyli Kingę. Rzetelne i fachowe podejście do kursantki.Oraz pomoc po szkoleniu która bardzo dużo mi dała. Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Umiejętność przekazywana informacji. Pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecam i jeszcze raz dziękuję za pomoc i ogrom przekazanej wiedzy. Pozdrawiam

Inga K. - 13.06.2017

Szkolenie z przedluzania rzes pod okiem Kingi polecam wszystkim, Pełen profesjonalizm,atmosfera super! Jestem mega zadowolona z kursu i oczywiście z umiejętności które zdobyłam dzięki najlepszej z najlepszych. Dziekuje

Będzie nam bardzo miło umieścić tu Twoją opinię. Napisz do nas.