Wypełnianie zmarszczek i bruzd

Wypełnianie zmarszczek i bruzd

Najbardziej popularnym wypełniaczem stosowanym w gabinecie medycyny estetycznej jest kwas hialuronowy. Jest to polisacharyd, który występuje naturalnie w organizmie – odpowiada za utrzymanie prawidłowego nawilżenia skóry. Stosowanie kwasu hialuronowego w celu usuwania zmarszczek i uniesienia opadających fałdów skórnych jest sposobem bezpiecznym, gdyż organizm nie traktuje tej substancji jak ciało obce i nie odrzuca jej.

Kwas hialuronowy wprowadzany jest poprzez iniekcje w miejsca, w których na skutek utraty kolagenu i substancji podporowych doszło do powstania zmarszczek i zagłębień. Preparat wiąże wodę wypełniając w ten sposób wolne przestrzenie w tkance i zwiększając nawilżenie skóry. Dzięki temu skóra odzyskuje młody wygląd, jędrność i witalność. Efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się przez 9-12 miesięcy, zależnie od rodzaju i stanu skóry pacjenta, wieku, trybu życia (palenie papierosów i opalanie skracają czas działania kwasu)

lwia zmarszczka 

cena: od 600 pln

bruzdy nosowo-wargowe

cena: od 700 pln

zmarszczki wokół ust i na czole

cena: od 600 pln

konsultacja: 50 pln kwota ta jest odliczana od ceny zabiegu.

*ostateczna cena ustalana jest podczas konsultacji z kosmetologiem, jest uzależniona od oczekiwanego efektu oraz zużycia produktu