Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

METODA

To wyjątkowo precyzyjna metoda przedłużania i zagęszczania rzęs podczas której do każdej naszej rzęsy doklejone zostają poliestrowo jedwabne włókna (rzęsy) na całej długości rzęsy naturalnej, a nie tylko na jej części lub tylko u nasady . Przyklejane są pojedynczo rzęsa do rzęsy, w odległości 1mm od powieki . Rzęsy są podkręcone jak naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcowi dzięki czemu efekt jest naturalny.

Marka Nouveau Lashes pozostawia konkurencję daleko w tyle, materiał z jakiego rzęsy są wykonane sprawia że wyglądają identycznie jak prawdziwe . Są wyjątkowo lekkie i trwałe utrzymują się do 2 miesięcy - zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy.

Metoda Nouveau Lashes wyróżnia się na tle innych metod ponieważ rzęsy doklejane są na całej długości rzęsy naturalnej co ma olbrzymi wpływ na ich trwałość, tak zaaplikowane rzęsy nie wichrzą się i nie przekrzywiają wypadają razem z naturalną rzęsą zgodnie z cyklem jej życia. W zależności od oczekiwań klientki stylistka może użyć rzęs o różnych stopniach podkręcenia (J,B,C) różnych długościach (od 6-14 mm). Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu, dzięki jego lekkości i bezpiecznej aplikacji , która nie niszczy naturalnych rzęs. Pozwala na ich wydłużenie od 30 do 50 %. Doklejenie od 70 do 120 (w oku) włosków powoduje, że używanie maskary nie jest konieczne. Rzęsy są w 100% wodoodporne a dzięki swojej elastyczności nie wymagają stosowania zalotki .

ZABIEG ZAKŁADANIA RZĘS

Wykonywany jest w pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami, jest całkowicie bezbolesny i odprężający. Aplikacja wymaga precyzji i indywidualnego podejścia do klientki( ocena rzęs naturalnych, wielkości i kształtu oka itp.)

UZUPEŁNIANIE RZĘS

Naturalne rzęsy żyją 90 dni (pierwsze 30 dni są w fazie wzrostu, kolejne 60 w fazie spoczynku następnie wypadają - jest to proces całkowicie naturalny i nie zależny od aplikacji rzęs )Dla utrzymania efektu na stałe zalecane jest uzupełnianie rzęs co 3-4 tyg jest to okres po którym część rzęs wypada, w ich miejscu pojawiają się nowe i to właśnie do nich aplikujemy NL

USUNIĘCIE RZĘS

Rzęsy można usunąć w dowolnym momencie przy użyciu specjalnego płynu bez szkody dla naszych naturalnych rzęs. Usunięcie trwa ok 20 min i jest całkowicie bezbolesne

Czas trwania zabiegu:

założenie 2h

korekta 1,5h

Cena:
założenie 190 zł
korekta 140 zł ( do 3 tyg / 21 dni)
korekta 160zł (po upływie 3tyg / powyżej 21 dni)
rzęsy dolne + 50 zł