Przedłużanie rzęs mała objętość 2d-3d

Przedłużanie rzęs mała objętość 2d-3d

PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ MAŁYCH OBJĘTOŚCI 2d-3d

Aplikacja opiera się na tworzeniu specjalistycznych wachlarzy poprzez odpowiednio wyprofilowane rzęsy. Precyzyjne doklejanie każdego wachlarza gwarantuje wyjątkową trwałość zabiegu. W zależności od oczekiwanego efektu do jednej naturalnej rzęsy doklejamy od 2 od 8 syntetycznych włosków stąd nazwa: 2d,3d. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary.

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie – wykonano je z poliestrowo-jedwabnych włókien. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Rzęsy są dostępne w różnych długościach, dlatego też można je indywidualnie dobrać dla każdej klientki – efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny. Takie rzęsy są wyjątkowo trwałe, lekkie i nie odkształcają się.

Zabieg maksymalnego zagęszczenia rzęs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Można tu uzyskać efekt nawet 8 krotnie gęstszy niż przy metodzie 1:1 zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych.

Metoda objętościowa nie jest metodą obciążającą naturalne rzęsy. Ponieważ wykorzystywane do niej rzęsy są cieńsze i lżejsze niż w metodzie 1:1. Poniżej przykłady analizy porównawczej rzęs metody objętościowej 0.07 w stosunku do klasycznej metody przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1.

  • 3 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.12 mm rzęsa
  • 4 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.15 mm rzęsa
  • 5 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.18 mm rzęsa
  • 6 x 0.07 mm rzęsy – dają taką samą wagę jak – 1 x 0.21 mm rzęsa
  • itd.

Jest to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, a zwłaszcza dla osób, które mają bardzo rzadkie rzęsy, bo dzięki tej innowacyjnej technice osiągną efekt maksymalnego zagęszczenia. Świetnie też sprawdzą się u pań, które po prostu  kochają rzęsowy total look.

ZABIEG ZAKŁADANIA RZĘS

Wykonywany jest w pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami, jest całkowicie bezbolesny i odprężający. Aplikacja wymaga precyzji i indywidualnego podejścia do klientki( ocena rzęs naturalnych, wielkości i kształtu oka itp.)

UZUPEŁNIANIE RZĘS

Naturalne rzęsy żyją 90 dni (pierwsze 30 dni są w fazie wzrostu, kolejne 60 w fazie spoczynku następnie wypadają - jest to proces całkowicie naturalny i nie zależny od aplikacji rzęs )Dla utrzymania efektu na stałe zalecane jest uzupełnianie rzęs co 3-4 tyg jest to okres po którym część rzęs wypada, w ich miejscu pojawiają się nowe i to właśnie do nich aplikujemy NL

USUNIĘCIE RZĘS

Rzęsy można usunąć w dowolnym momencie przy użyciu specjalnego płynu bez szkody dla naszych naturalnych rzęs. Usunięcie trwa ok 20 min i jest całkowicie bezbolesne.

Czas trwania zabiegu: założenie: 2,5 h (w zależności od oczekiwanego efektu), korekta: 1-1.5 h

Cena: założenie 250 zł
korekta mała 170 zł  (DO 3 tyg / do 21 dni)
korekta średnia 200 zł ( po 3tyg  /po upływie 21 dni)

Wasze opinie

Krystyna F - 22.06.2017

Długo się wahałam czy zdecydować się na stylizację moich rzęs - ale jak już to zrobiłam to uzależniłam się na dobre!Od 4 lat regularnie uzupełniam rzęsy u Kingi i jestem od nich uzależniona, nie zrezygnuję nigdy. Zawsze przepięknie, zawsze szybko, zawsze absolutnie profesjonalnie!

Mirena M - 12.06.2017

Serdecznie polecam rzęsy w lash bar są cudowne i obłędne, zawsze wychodzę zadowolona i szczęśliwa. Nic nie przeszkadza, nie ciągnie, nic się nie dzieje z naturalnymi rzęsami jak po wizytach u niektórych stylistek. Dziękuję za zawsze piękne rzęsy

Inga W - 28.05.2017

Dla mnie lash bar jest najlepszy... Dziewczyny robią najlepsze, najpiękniejsze i długo się trzymające rzęski... Dziękuję

Zosia - 22.04.2017

Rzęsy wykonane rewelacyjnie, bardzo dokładnie i profesjonalnie. Olśniewający efekt !!!

Karolina Z - 11.05.2017

Profesjonalnie i szybko. Pani Kinga robi rzęsy idealnie, ze względu na delikatne oczy dobranła mi specjalny klej. Pierwszy raz mam piękne rzęsy i piękne oczy bez śladu uczulenia . Efekt utrzymuje się bardzo długo . Sprawdziłam wcześniej wiele miejsc, to jest zdecydowanie najlepsze!

Będzie nam bardzo miło umieścić tu Twoją opinię. Napisz do nas.