​Manicure hybrydowy

​Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy  jest jednym z najbardziej lubianych  trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet chcących posiadać piękne i twarde paznokcie.

Etapy manicure hybrydoweg prawie nie różnią się od tradycyjnego malowania paznokci. Lakier zastąpiony został emalią keratynową, którą utwardza się światłem LED. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Poza tym warstwa lakieru jest tak samo cienka jak przy tradycyjnym lakierze do paznokci. Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze. Trwałość lakierów hybrydowych jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, tak wykonanym manicure możesz cieszyc się 2-3 tyg.

O ZABIEGU:

Samo wykonanie manicure hybrydowego prawie nie różni się od tradycyjnego manicure z malowaniem:

  • nadanie kształtu paznokciom oraz ewentualne usunięcie/odepchnięcie skórek
  • nałożenie preparatu odtłuszczającego, który również ma na celu zwiększenie przyczepności do płytki paznokcie, a przez to większą trwałość manicure,
  • przystąpienie do aplikacji lakieru hybrydowego: nałożenie bazy, dwóch warstw lakieru oraz topu, dzięki któremu połysk lakieru hybrydowego będzie jeszcze trwalszy. Każda warstwa lakieru wymaga utwardzenia w lampie led.

Czas trwania zabiegu: 1h
Cena: 100 zł