Pedicure

Pedicure

PEDICURE KLASYCZNY- ESSIE/GHEWOL

Zabieg rozpoczyna się od kąpieli stóp w w wodzie z solą morską i ziołami. Następne opiłowujemy paznokcie i usuwamy skórki, przy pomocy delikatnej i precyzyjnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. Wykonujemy złuszczający peeling cukrowy . Na zakończenie zabiegu lakierujemy paznokcie odżywką lub kolorem, aplikujemy odżywczy krem i olejek.

Cena: 150 zł


PEDICURE SPA ghewol

Pedicure SPA to relaksujący i kojący zabieg. Oprócz wszystkich elementów klasycznego pedicure wykonujemy charakterystyczny dla zabiegu program nawilżająco-wygładzający tj. wzbogaconą kąpiel stóp, peeling usuwający zrogowacenia i zgrubienia skóry. wykonujemy 15 minutowy relaksującu masaż na bazie olejku cytrusowego. Na tak przygotowane stopy nakładamy maskę termoaktywną. Na zakończenie zabiegu lakierujemy paznokcie i wcieramy odżywczy krem i olejek.

Cena: 180zł


PEDICURE HYBRYDOWY

Hybrydowe paznokcie u stóp wyglądają świeżo i estetycznie przez kilka tygodni, namalowany żelem french nie ściera się jak lakier i jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Pożelowane stopy i dłonie mogą być utrzymane w tej samej stylistyce kolorystycznej tworząc wspólnie harmonijną całość. Zabieg rozpoczyna się od kąpieli stóp w w wodzie z solą morską i ziołami. Następne opiłowujemy paznokcie i usuwamy skórki, przy pomocy delikatnej i precyzyjnej frezarki usuwamy zrogowaciały naskórek. Wykonujemy złuszczający peeling cukrowy . Na zakończenie zabiegu lakierujemy paznokcie lakierem hybrydowym. Aplikujemy odżywczy krem i olejek.

Cena: 170 zł